Implanty zębów Koszalin

Implanty zębów są najnowocześniejszą metodą stomatologicznego uzupełnienia braków w uzębieniu. Implantologia polega na zastąpieniu naturalnego korzenia zęba jego tytanowym odpowiednikiem. Wszczep stomatologiczny, który zostaje osadzony w miejscu korzenia zęba, wrasta w kość i wygląda tak samo jak ząb naturalny. Implanty zębowe doskonale sprawdzają się w codziennych czynnościach oraz świetnie się prezentują.

Implanty zębowe to dobre rozwiązanie dla osób, które straciły zęby w skutek schorzeń jamy ustnej, próchnicy lub urazów.  Implantologia pozwala na odbudowę jednego zęba, jak i całego uzębienia. Puste miejsce po korzeniu zęba sprawia, że kość ulega zanikowi, a pozostałe zęby się przesuwają i stają się mało stabilne. Uzupełnienie braków zębów korzystnie wpływa na stan całej jamy ustnej oraz stan ogólny zdrowia pacjenta. Implantologia jest metodą niezwykle skuteczną, a efekty estetyczne są doskonałe. Dzięki implantom zębów, pacjenci otrzymują nowy, piękny uśmiech. Ponadto, przy implantach nie ma konieczności szlifowania powierzchni zębów z nimi sąsiadujących.

Na implancie mocowane jest odpowiednie uzupełnienie pod postacią protezy, korony lub mostu protetycznego – najczęściej z zastosowaniem wymodelowanego łącznika.

Implanty zębów Koszalin to opłacalna inwestycja.

Wiele osób uważa, że tanie implanty zębów w mieście Koszalin to mit. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że raz wszczepiony implant służyć może do końca życia, w odróżnieniu na przykład do uzupełnienia protetycznego, uznać można, że jest to opłacalna inwestycja.

dentysta - implanty koszalin

Zobacz cennik usług

wróć

Umów się na wizytę