Implanty zębów Koszalin

Implanty zębów są najnowocześniejszą metodą stomatologicznego uzupełnienia braków w uzębieniu. Implantologia polega na zastąpieniu naturalnego korzenia zęba jego tytanowym odpowiednikiem. Wszczep stomatologiczny, który zostaje osadzony w miejscu korzenia zęba, wrasta w kość i wygląda tak samo jak ząb naturalny. Implanty zębowe doskonale sprawdzają się w codziennych czynnościach oraz świetnie się prezentują.

Implanty zębowe to dobre rozwiązanie dla osób, które straciły zęby w skutek schorzeń jamy ustnej, próchnicy lub urazów.  Implantologia pozwala na odbudowę jednego zęba, jak i całego uzębienia. Puste miejsce po korzeniu zęba sprawia, że kość ulega zanikowi, a pozostałe zęby się przesuwają i stają się mało stabilne. Uzupełnienie braków zębów korzystnie wpływa na stan całej jamy ustnej oraz stan ogólny zdrowia pacjenta. Implantologia jest metodą niezwykle skuteczną, a efekty estetyczne są doskonałe. Dzięki implantom zębów, pacjenci otrzymują nowy, piękny uśmiech. Ponadto, przy implantach nie ma konieczności szlifowania powierzchni zębów z nimi sąsiadujących.

Na implancie mocowane jest odpowiednie uzupełnienie pod postacią protezy, korony lub mostu protetycznego – najczęściej z zastosowaniem wymodelowanego łącznika.

Implanty zębów Koszalin to opłacalna inwestycja.

Wiele osób uważa, że tanie implanty zębów w mieście Koszalin to mit. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że raz wszczepiony implant służyć może do końca życia, w odróżnieniu na przykład do uzupełnienia protetycznego, uznać można, że jest to opłacalna inwestycja.

Implanty zębów Koszalin – zadbaj o swój piękny uśmiech!

Implanty zębów w Koszalinie to kompleksowe usługi z zakresu uzupełniania ubytków zębowych, zarówno pojedynczych, jak i tych rozległych. To właśnie one gwarantują piękny i naturalny uśmiech przez długie lata. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które straciły jeden ząb lub chcą uzupełnić całe uzębienie. Wśród zalet wstawienia implantów w Koszalinie, warto wskazać: 

  • krótki czas leczenia;
  • komfort użytkowania;
  • trwałość i stabilność;
  • idealne dopasowanie do naturalnego zgryzu, co pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu twarzy;
  • brak problemów charakterystycznych dla protez zębowych np. problemy z żuciem, nienaturalny wygląd rysów twarzy, przesuwanie się protezy czy osadzenie się drobinek jedzenia między zębami.

Implanty zębowe idealnie komponują się z naturalnym uzębieniem, dają poczucie komfortu i stabilności. Dodatkowo są doskonale dobierane do innych zębów, dlatego wymagają profesjonalnego podejścia. Mogą różnić się między sobą rodzajem łącznika, szerokością i długością. Warto już dziś zadbać o swój uśmiech decydując się na implanty w Koszalinie, gdzie ogromne doświadczenie spotyka się z profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

dentysta - implanty koszalin

wróć

Umów się na wizytę

Gabinet stomatologiczny
LaDentica w Koszalinie

ul. Klifowa 7, 75-236 Koszalin

PN-CZW: 900-1900; PT: 800-1500

+48 94 ...[POKAŻ]+48 94 721 62 62

Gabinet stomatologiczny
LaDentica w Bobolicach

ul. Pionierów 4/1, 76-020 Bobolice

PN,ŚR: 1200-1800; WT: 1400-1900; CZW: 800-1700

+48 94 ...[POKAŻ]+48 94 721 62 62

Gabinet stomatologiczny
LaDentica w Świeszynie

Świeszyno 22, 76-024 Świeszyno

PN-CZW: 800-1800; PT: 800-1500

+48 94 ...[POKAŻ]+48 94 721 62 62

Zapraszamy do umówienia wizyty w naszym gabinecie. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.