La Dentica – Gabinet stomatologiczny Koszalin, Świeszyno Bobolice.

Od wielu lat obecności na rynku nasze główne zasady są wciąż takie same – indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz profesjonalizm. Staramy się aby po przekroczeniu drzwi naszych gabinetów stomatologicznych Pacjent przede wszystkim czuł się komfortowo i bezpiecznie. Staramy się otaczać naszych Pacjentów taką opieką, jakiej sami byśmy oczekiwali idąc na wizytę do stomatologa.

Jednocześnie stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt i jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi z zakresu stomatologii.

Takie podejście sprawiło, że zaufało nam już tysiące pacjentów, nie tylko z miasta Koszalin, Świeszyna i Bobolic ale również z takich miejscowości jak Szczecinek, Sławno, Miastko, Konikowo, Tychowo, Mielno czy Mścice.

La Dentica to sprawdzony gabinet stomatologiczny Koszalin, Świeszyno i Bobolice.

Wierzymy, że najwyższa jakość usług stomatologicznych może iść w parze z przystępną ceną – taka właśnie jest nasza oferta.

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. W zakres naszych usług wchodzą m.in.: leczenie próchnicy, profesjonalne czyszczenie zębów, ortodonta, chirurg, implanty zębów, wybielanie zębów, protetyka, licówki, leczenie kanałowe pod mikroskopem, znieczulenie komputerowe. Usługi te świadczymy w mieście Koszalin, Świeszynie i Bobolicach.

Gabinety stomatologiczne La Dentica to lata doświadczeń w takich dziedzinach jak leczenie próchnicy, protetyka, chirurgia stomatologiczna, implanty, ortodoncja, leczenie kanałowe.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z bogatym doświadczeniem oraz zapałem do pracy. Przez lata działalności udało nam się zdobyć doświadczenie w zakresie leczenia próchnicy, protetyki oraz leczenia kanałowego zębów. Współpracujemy z takimi specjalistami jak chirurg stomatologiczny oraz ortodonta. Wspiera na również profesjonalna pracownia protetyczna. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

0
0
0

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy w plebiscycie GK ,,Hipokrates 2017″. Dzięki Wam zajęliśmy czwarte miejscie w kategorii najpopularniejszy gabinet stomatologiczny” w mieście Koszalin oraz powiecie koszalinskim.

Umów się na wizytę